שרותי הסטודיו

הצלחת כל פרוייקט של שיפוץ ושדרוג הבית תלויה בתכנון עד הפרטים הקטנים 

כל תהליך של שיפוץ ושדרוג הבית מתחיל בהיכרות קרובה שלנו עם הלקוח ולכל לקוח הסיפור הייחודי שלו. האתגר שלנו הוא להציג אפשרויות שונות לתכנון ועיצוב הבית, שיענו על הצרכים והחלומות של כל בני הבית תוך התאמה למסגרת התקציב. המטרה שלנו, היא להפוך את תהליך השיפוץ של הבית לתהליך חוויתי ומהנה עבורכם ולחשוף אתכם למגוון סגנונות עיצוביים וחומרים, תוך שימוש במצגות תלת מימד שממחישות את האפשרויות השונות. אנחנו נמצאות לצידכם עד להשלמת הפרוייקט, משלב הכנת תכניות העבודה לקבלן ולבעלי המקצוע השונים,  ניהול התקציב ועד לבחירת החומרים ופריטי העיצוב השונים שיצרו את האוירה והבית שאתם אוהבים.  

עיצוב פנים

הפרטים הקטנים הם שיוצרים את האווירה בבית

ניתן לשדרג כל בית על ידי שימוש נכון בחומרים ושילוב פריטי עיצוב וריהוט כדי ליצור אווירה נעימה וחמה של בית. תהליך ההום סטיילינג, הוא תהליך חווייתי ויצירתי שבו אנו בוחנים את הצרכים והסגנון העיצובי שאתם אוהבים ומאפשרים לכם להיחשף למגוון סגנונות עיצוביים, חומרים ופריטים שמרחיבים את האופקים ומגבשים אתכם את הסגנון הייחודי לכם.

כדי להמחיש את האפשרויות העיצוביות, אנו משלבות הדמיות ומצגות שיסייעו לכם לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר תוך התאמה למסגרת התקציב. נלווה אתכם בעבודה מול אנשי המקצוע, ברכישת פריטים שונים, שילוב ושדרוג פריטים קיימים ובמידת הצורך נתכנן עבורכם רהיטים שמותאמים לכם עד להשלמת הבית החדש שעליו חלמתם.

סטיילינג
דירות חדשות

תכנון מקדים וראיית התמונה הכוללת תאפשר לכם למצות את המיטב מהדירה החדשה  

 

קניית דירה חדשה מקבלן היא ההוצאה הגדולה ביותר שאנו מבצעים בחיינו וכרוכה בקבלת החלטות חשובות בטווח קצר יחסית. אנו מציעות לכם ליווי מקצועי, שיכול לחסוך הוצאות מיותרות ולאפשר לכם למצות את המיטב מהדירה החדשה ע"י בחינה של כל הנתונים והתכניות מראש והתאמתם לצרכים ולתקציב שלכם, קביעת סדרי עדיפויות והיערכות נכונה לשלבי העבודה עם הקבלן.  במהלך הדרך, נציג לכם אפשרויות שונות לתכנון ועיצוב הדירה כולל המטבח, חדרי הרחצה והתאמת חללי המגורים לכל בני הבית. נמחיש לכם את האפשרויות בעזרת הדמיות תלת מימד, נחשוף אתכם למגוון סגנונות עיצוביים וחומרים ונלווה אתכם בכל שלבי העבודה עד להשלמת הבית החדש שלכם.